best free website templates

Biz kimiz?

2008 yılında Dr. Green's markası ile üretime başlayan firmamız CE 1023, ISO 13485, ISO9001 vb. birçok kalite belgesine sahiptir. 

Müşterilerine dünya kalitesinde ürün sunmak hedefiyle yola çıkan Aden Medikal kısa sürede tek kullanımlık steril örtü, önlük ve cerrahi setler hususunda yurt içi ve yurt dışında en güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır. .

Uluslararası standartlara sahip ürünleri pazara sunmak için sürekli kendini yenileyen ve araştırma, geliştirmeye son derece önem veren firmamız faaliyette bulunduğu alanda yaptığı yeniliklerle müşterilerinin güvenini ve beğenisini kazanmıştır.

Dr. Green's markası ile firmamız, her geçen gün artan ürün çeşitliliği ve kapasitesi ile hastanelerimizin haklı tercihi olmaya bütün gücüyle gayret etmektedir.


Her yıl üretim bandına kattığı son teknoloji donanımlı cihazlarla ürün yelpazesini sürekli genişleten Aden Medikal sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. 

Kalite Politikamız

ISO kalite yönetim sistemi ve sektörümüz kanun tüzük ve yönetmeliklerini gerekli şekillerde temin ederek yasal gereklere tam uygunluk sağlamak.

Kalite ve güven duygusunu her seferinde arttırarak pazarında lider olmak.

Tek kullanımlık medikal örtü setleri ve ürün yelpazemizde bulunan ürünlerin tümü için müşterilerimizin istek ve şikayetleri doğrultusunda hep daha iyiyi temin ederek hem müşteri memnuniyetimizi hem de firma itibar ve güvenimizi yükseltmek.

Kendi yolunu çizip başka kuruluşlara öncü olmak çalışanlarına vereceği eğitimler ile hizmet ve nitelikli personelinin kalitesini arttırmak.

Sürekli geliştirme ve iyileştirme prensipleri doğrultusunda çalışmak.

Bilgi birikimi ve yetkinliği, sürekli gelişen insan kaynağı ile uluslararası platformda hizmet vermek.

Çözüm odaklı müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile kesintisiz müşteri hizmeti sunmak.

Kaynakları verimli kullanarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmektir.

Bizi çalıştığımız isimlerden tanıyabilirsiniz.

"Designed for Excellence"

© Copyright 2008 Aden Medikal - All Rights Reserved
tel :  0 216 479 07 10  mail : info@adenmedikal.com  adres: Fatih Mah. Bursa Cad. No : 29 Sultanbeyli / İstanbul